اخبار

اخبار زبان

اخبار زبان

رییس مرکز نوسازی، تحول اداری و بودجه گفت: نرم افزار دورکاری با استفاده از تجربیات سایر دستگاه ها ، طراحی شد.
آقای محمدرضا کاویانی که در جلسه تعامل و همکاری با دستگاههای وابسته سخن می گفت،افزود: جلسات آموزش نرم افزار دورکاری برای کلیه مدیران و کارشناسان وزارتخانه برگزار شده و اشکالات آن برطرف شده است.
وی از اجرای طرح نظرسنجی در مورد دورکاری خبرداد و گفت: 80 درصد کارکنان موافق طرح دورکاری هستند اما در حوزه مدیران فقط 33 درصد با آن موافق هستند.
وی افزود: در مـرحـلـه سـوم طرح دورکاری، عملکرد کارکنان با استفاده از نرم افزار ارزیابی می شود و با این روش هر ماه طی گزارشی به مدیران اعلام می کنیم که چه تعداد کار ارجاع شده و چه تعداد کار بااستفاده از نرم افزار دورکاری انجام شده است.
کاویانی افزود: طرح دورکاری برای کارکنان اختیاری است و کسانی که مراجعه و خواهان لغو دورکاری شده اند، طرح آنان لغو شده است.
وی در مورد اجرای طرح های ارتقای بهره وری گفت: مقررشد که کمیته هایی در سازمان های وابسته در این خصوص ایجاد شود و این کمیته ها با کمیته راهبردی وزارتخانه ارتباط داشته باشند.
کاویانی از انعقاد قرارداد با مشاور سازمان بهره وری برای بهره گیری از تجربیات وی خبرداد و افزود: با انعقاد این قرارداددیگر نیازی به انعقاد قرارداد از سوی سازمان های تابعه نیست و امیدواریم با این فعالیت، در سال 91 طرحی جامع در حوزه بهره وری داشته باشیم. وی در مورد وظایف وزارتخانه، گفت: بسته های اجرایی موضوع ماده 217 قانون برنامه پنجم توسعه سالهای 91 تا 94 مشخص و به وزارتخانه ابلاغ شده و در آن امور محوله و وظایف و برنامه های کاری وزارتخانه تشریح گردیده که برنامه های اجرایی آن پیشنهادی است و براساس بودجه سالانه تعریف شده است

مهد8  

۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید